CZYSZCZENIE WYKŁADZIN PCV

Nowoczesne wykładziny PCV i linoleum są przeznaczone do długiego użytkowania. Aby utrzymać je w nienaruszonym stanie, nie narażając ich na zarysowania oraz wnikanie uciążliwych zabrudzeń w mikroskopijne pory powierzchni, warto ją zabezpieczyć poprzez zabieg polimeryzacji. Polega on na nałożeniu specjalnych warstw polimerowych, po uprzednim, dokładnym wyczyszczeniu nawierzchni. Najlepiej dokonać tego od razu po jej zainstalowaniu. Czyszczenie PCV odbywa się w kilku etapach. Pierwszym z nich jest ściąganie starego polimeru, następnie gruntowne czyszczenie, odsysanie, suszenie, nakładanie nowych warstw polimeru, których ilość jest indywidualna i zależna od potrzeb, a na końcu suszenie.

Przeprowadzenie procesu czyszczenia i polimeryzacji PCV ma za zadanie:

stworzyć powierzchnię ochronną, zabezpieczającą przed wszelkimi zniszczeniami i porysowaniami, ponieważ wówczas eksploatacji ulega jedynie warstwa ochronna, a podłoga pozostaje w nienaruszonym stanie.

ułatwić utrzymanie czystości, ponieważ arylowaną posadzkę jest znacznie łatwiej czyścić z bieżących zabrudzeń. Do codziennej pielęgnacji należy stosować specjalnych środków, które nie niszczą nałożonej powłoki.

✓ zapewnić właściwości antypoślizgowe, przy jednoczesnym lepszym efekcie wizualnym i nadaniu połysku

BEZPŁATNA WYCENA – ☏ 514 561 238