IMPREGNACJA PODŁÓG I WYKŁADZIN

Zadbany, czysty wygląd parkietów w różnych miejscach użytku publicznego takich jak szkoły, hotele, restauracje, szpitale, czy też w prywatnym mieszkaniu ma duży wpływ na nasze samopoczucie w tym miejscu, dlatego warto prawidłowo zadbać o ich konserwacje.

Impregnacja podłóg i wykładzin oznacza prawidłowe zabezpieczenie tych powierzchni przed zanieczyszczeniami takimi jak brud czy kurz, a także ich ochronę przed różnorakimi uszkodzeniami mechanicznymi, zapewniając ich dłuższą żywotność i pozostawiając pierwotną nawierzchnię w nienaruszonym stanie. Powierzchnię zabezpieczamy poprzez dokładne je wyczyszczenie, nałożenie specjalnych warstw polimerowych, ich wysuszenie oraz polerowanie, zapewniające estetyczny i świeży połysk. Po nałożeniu końcowej warstwy z polimerami, podłoga powinna być wyłączona z użytkowania na okres około 24 godzin, aby dać czas na utworzenie twardej jak skała powłoki ochronnej.

Głównymi zaletami impregnacji podłóg i wykładzin są:

✓ znaczne przedłużenie żywotności posadzki,

zabezpieczenie podłóg przed zniszczeniami, np. przed porysowaniem powierzchni przez krzesła,

zabezpieczenie przed wnikaniem brudu, dzięki polimerom, które tworzą specjalną warstwę izolującą, a ta uniemożliwia przenikanie zanieczyszczeń w głąb. Ogranicza się tym samym nakłady finansowe na ciągłą konserwację podłóg i posadzek, utrzymując stale wysoki poziom higieny i czystości,

poprawa efektu wizualnego, ponieważ polimery stają się swojego rodzaju specjalną warstwą nabłyszczającą,

efekt antypoślizgowy i antystatyczny, który ogranicza osadzanie się brudu, kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

BEZPŁATNA WYCENA – ☏ 514 561 238